امیر غفاری

!Take it easy! life is not as serious as you think!

امیر غفاری

مدال نقره المپیاد زیست شناسی 2014

دانشجوی پزشکی شهید بهشتی تهران

نویسنده،ویراستار و کارشناس کتاب های زیست شناسی در انتشارات خیلی سبز

برنامه نویس،طراح وبسایت و اپلیکیشن

عضو گروه تحقیقات مرکز پژوهش دانشکده پزشکی شهید بهشتی

مقداری  به اندازه یک اپسیلیون طبع ادبی و هنری گر خدا خواهد

ممنون که برای رزومه من وقت می ذارید!

بنده متولد تبریز و دانش آموخته دبیرستان مدنی و سمپاد تبریز بودم. سال ۹۳ در رقابتی بسیار فشرده موفق به کسب مدال نقره المپیاد زیست شناسی IrBO2014 شدم. | بدترین لحظات زندگی من همین لحظه گرفتن مدال بود چون نفر ۹ کشور شده بودم اما فقط ۸ نفر اول طلا می شدند. با اختلاف کمتر از ۰.۲ درصد ناچار به پذیرش حقیقت شدم اما این حقیقت فصل جدید زندگی من بود!

سال ۹۴ در رشته پزشکی شهید بهشتی پذیرفته شدم  و از بس هول بودم که علوم پایه را چهارترمه کردم که زودتر تموم شه اما این راه سر دراز دارد

در سال ۹۵ با کلوب بچه های شریف  آشنا شدم و بعد دانشگاه می رفتم پیششون برنامه نویسی یاد بگیرم. حاصل این کار ها یادگیری JAVA-C-HTML و متلب اندروئید استودیو بود! بلاخره یه designer سایت و توسعه دهنده اپلیکیشن خوب شدم اما بازم کافی نبود و حس می کردم از اول اشتباه بود پزشکی رفتنم!

الان با کوله باری از دانش فنی و تجربی در research center دانشکده پزشکی شهید بهشتی روی داکینگ مولکولی،میکروبیولوژی،cell therapy و  cancer  کار می کنیم تا اگه خدا بخواد یه دردی دوا کنیم!

سال ۹۷ با انتشارات خیلی سبز لینک شدم و در همان آشنایی اول منجر به خلق زیست شناسی نهم شد! دیگه اعتیاد به نوشتن هم به اعتیاد های قبلی مثل برنامه نویسی اضافه شده بود و تو کار ویراستاری و کارشناسی  و تالیف پروژه های بزرگ ترم وارد شدیم که برای فرزندان این وطن کمکی هرچند ناچیر کرده باشیم

خوش حال میشم اگه میتونیم باهم همکاری کنیم یا دوستای خوبی باشیم بهم اطلاع بدید.

ایمیل amirghaffari1996@gmail.com

ارتباط از طریق تلگرام با زدن روی دگمه   

3+3 کتاب زیست شناسی در دست تالیف و ویراستاری
718 دانش آموز عضو در کلاس های آنلاین و حضوری
61 ساعت ویدئو آموزش آنلاین
126 تعداد دوره آموزشی برگزار شده در کشور